Realizacja produkcji

Korzystanie z czujnika M40 do określenia współczynnika oporu toczenia opony samochodu

Jednym z najważniejszych parametrów opony samochodu jest współczynnik oporu toczenia.

Stoisko technologiczne do montażu resorów i mostów samochodów ciężarowych.

W trakcie zaciskania nakrętek drabin mocowania resorów do tylnego mostu samochodu ciężarowego, występuje konieczność kontroli momentu dokręcenia.

Stoisko uniwersalne do badania wyrobów ciernych.

Na wspólnym stoisku do badania tarcia pierścieni odbywają się badania zasobów i badania certyfikacyjne tarcia mechanicznych i hydromechanicznych skrzyń biegów, tarcia hamulców, tarcia zabezpieczających sprzęgła przedniego mostu napędowego itp.

Stoisko na zdejmowanie charakterystyk i badań zaworów.

W skład stoiska do badań i zdejmowania charakterystyk zaworów jest czujnik momentu obrotowego M40U-5k na nominalny moment obrotowy 5kNm.

Stoisko do urządzeń i maszyn hydraulicznych.

Stoisko przeznaczone do docierania, transmisji i badań naukowych maszyn hydraulicznych i urządzeń, w tym w ramach objętościowych hydrobiegów i zapewniają przeprowadzenie zasobów i badań parametrycznych różnych hydromaszyn i hydroaparatury.

Stoisko do zasobów badań mechanicznych przekładni, ich węzłów i części.

Stoisko jest przeznaczone do docierania, transmisji i badań naukowych układów mechanicznych napędowych i ich podzespołów z przekazywanych o mocy do 630 kW.

Stoisko do badania biegów hydromechanicznych.

Stoisko jest przeznaczone do docierania, transmisji i badań naukowych biegów hydromechanicznych (NBH) z przekazywanych o mocy do 630 kW.

 Czujnik momentu obrotowego M40-50k na stanowisku do testowania silników trakcyjnych

Do napędzania kół wozideł z kamieniołomami o nośności 120-136 ton stosuje się trakcyjne silniki elektryczne o mocy 0,7 MW.

 Wykorzystanie systemu telemetrycznego TT01 do badania drgań wałów  skrętnych  maszyn przegubowych (mobilnych)

Określanie parametrów reżimów ładunkowych transmisji maszyn mobilnych i zakładów przetwórczych jest ważnym i raczej trudnym zadaniem.

Wykorzystanie cyfrowego wyświetlacza T50

Cyfrowy wyświetlacz T50 ma wysokość 101,2 mm i czerwony filtr, który pozwala obserwować odczyty w odległości 50 metrów.

Czujnik dwuskładnikowy  M40-100

Czujniki dwuskładnikowe potrzebne, gdy konieczne jest jednoczesne zmierzenie kilku parametrów mocy, na przykład momentu obrotowego i siły osiowej na wirujących elementach konstrukcji.

 Modernizacja systemu wagowego zakładów mobilnych do produkcji mieszanek paszowych

W zakładach mobilnych do produkcji mieszanek paszowych stosuje się systemy wagowe, które ostatecznie wymagają wymiany lub modernizacji.

 Czujniki momentu obrotowego do pracy w próżni w niskich temperaturach

Występują polecenia z mierzeniem momentu obrotowego na wałach nieruchomych w temperaturach poniżej minus 1000 C w próżni.

 Stroboskop «aby zatrzymać obraz»

Podczas pomiaru momentu obrotowego, takiego jak śruba (wirnika) śmigłowca, może być konieczne  obserwowanie wizualne odkształcenia łopaty śruby.

Wzmacniacz pomiarowy (telemetryczny) TT033 do badania parametrów wirujących części wyposażenia lotniczego

Wzmacniacz pomiarowy (telemetryczny) TT033 służy do wzmacniania i transmisji bezkontaktowej do urządzenia pomiarowego (systemu gromadzenia danych) sygnałów z tensometrów i czujników potencjometrycznych umieszczonych na obracających się częściach wyposażenia lotniczego.

Wzmacniacz jednokanałowy pomiarowy (telemetryczny) TT01-3522 do badania obciążeń na wałach półosiowych ciągnika

Do pomiaru obciążeń na ciągnikach półosiowych znajdujących się wewnątrz obudowy mostu i wystawionych na działanie oleju zastosowano jedno-kanałowe urządzenie telemetryczne TT01-3522.

 Czujnik momentu obrotowego МА20-60к z wyświetlaczem Т50

Aby mieć możliwość monitorować moment dokręcania wału napędowego, czujnik nieobrotowy momentu obrotowego MA20 o nominalnym momencie obrotowym 60 000 Nm jest dostarczany z wyświetlaczem T50.

 Czujnik momentu obrotowego z wału napędowego

Podczas projektowania i finalizowania elementów przekładni maszyn mobilnych konieczne jest uwzględnienie rzeczywistych obciążeń eksploatacyjnych, które pojawiają się w różnych trybach działania pojazdu.

 3-komponentowy dynamometr M30-3-6k do badania procesów obróbki skrawaniem

Proces cięcia materiałów towarzyszy działanie sił, których znajomość jest niezbędna do wykonywania obliczeń wytrzymałości, sztywności i odporności na drgania elementów konstrukcji obrabiarek i narzędzi skrawających, określających skrawanie optymalne .

1 - 20 of 27
First | Prev. | 1 2 | Next | Last