O kompanii

Początek działalności sp. z.o o “TILKOM” w sektorze projektowania urządzeń dla elektroniki tensometrycznej wiąże się z rokiem 1988. Od tego czasu realizowana ogromna ilość prac w zakresie projektowania, tworzenia prototypów i testowania różnego rodzaju technik tensometrycznych, zaczynając od prostych tensowzmacniaczy do wielokanałowych systemów pomiarowych i czujników o wysokiej precyzji.

Nasze klienci to są przedsiębiorstwa i organizacje naukowo-badawcze z Białorusi, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, krajów bałtyckich, jak i również z Armenii, Singapuru, Turcji itd. Produkty są najbardziej potrzebne w przemyśle elektrycznym, samochodowym, lotniczym i itd. Nasi klienci na Białorusi: MTZ, BelAZ, Gomselmash, GAZ, KamAZ, UAZ, YaMZ, przedsiębiorstwa przemysłu lotniczego i inne.

  1. Pomiary momentu obrotowego bezdotykowego.
  2. Systemy telemetryczne (jedno- i wielokanałowe czujniki odkształcenia lub bezkontaktowe kolektory prądu).
  3. Wzmacniacze tensometryczne.
  4. Czujniki siły.
  5. Czujniki wieloskładnikowych obciążeń.
  6. Czujniki prędkości obrotowej.
  7. Wyświetlacze do współpracy z czujnikami momentu obrotowego, do pomiaru momentu obrotowego, prędkości i mocy mechanicznej.
  8. Sprzegła tarczowe montaż czujników momentu obrotowego.
  9. Sprzęt do kalibrowania i kalibracji czujników momentu obrotowego, czujników wieloskładnikowych.
  10. Oprogramowanie.

Robimy oryginalne projekty i systemy pomiarowe o parametrach i cechach niezbędnych dla nabywcy. Przedsiębiorstwo posiada licencję na produkcję i sprzedaż przyrządów pomiarowych.

Wykorzystanie nowoczesnych przyrządów pomiarowych w badaniach i produkcji umożliwia podniesienie jakości produktów i obniżenie kosztów.